Jūsu skaistumam un veselībai saloni ŠADE piedāvā visplašāko pakalpojumu klāstu!

Friziera pakalpojumiLasīt tālāk...
Ja vēlaties izcelt savu īpašo stilu, kardināli mainīt savu tēlu, vai tikai atjaunot esošo griezumu - mūsu meistari profesionāli un radoši izpildīs visas Jūsu vēlmes. Piedāvājam visdažādākos matu griezumus, veidošanu, daudzveidīgas matu krāsošanas tehnikas, jaunākās paaudzes ilgviļņus, matu taisnošanu, pieaudzēšanu, kā arī matu kopšanas, atveseļošanas un atjaunošanas procedūras. Meistaru darbā tiek izmantota tikai augstākās klases Loreal, Goldwell un Sebastian firmu profesionālā matu kosmētika.

Manikīra un pedikīra pakalpojumi

Roku un kāju skaistumam un veselībai  - klasiskais, SPA, aparāta manikīrs un pedikīrs, maskas un masāžas, kopšanas un atveseļošanas procedūras, kā arī nagu pieaudzēšanu gela un akrila tehnikās, dabisko nagu nostiprināšanu un visdažādāko nagu dizainu veidošana.

Sejas un ķermeņa kopšanas pakalpojumi

Mūsu salonā Jūs apkalpos zinoši speciālisti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augstvērtīgāko profesionālo kosmētiku. Te ir viss, kas nepieciešams Jūsu sejas un ķermeņa skaistumam un labsajūtai! Visplašākais procedūru klāsts - daudzveidīgas sejas un ķermeņa masāžas, sejas ādas kopšana, ārstēšana un atjaunošana, kā arī hidromasāžas, SPA, vannas, ķermeņa ietīšanas, notievēšanas un pretcelulīta procedūras.

Piedāvājam arī vizāžista pakalpojumus - skropstu un uzaču krāsošanu un korekciju, makap-up veidošanu,  ka arī sejas un ķermeņa vaksāciju un solāriju.

Detalizētu pakalpojumu sarakstu un cenas varat apskatīt katra salona profilos: ŠADE Matīsa ielā 14 , ŠADE Vīlandes ielā 5 .