Jaunumi

ŠADE jaunumi tagad pieejami arī "Facebook" sociālajā tīklā! Lasīt tālāk...

Esam priecīgi pavēstīt, ka tagad ŠADE jaunumi ir pieejami arī pasaule lielākajā sociālajā tīklā - "Facebook"!

Ķļūstiet par mūsu "Facebook" lapas sekotājiem lai tiktu pie iespējas saņemt visu aktuālāko informāciju par ŠADE salonu piedāvājumiem un akcijām!

Ja jūms patīk ŠADE, spiediet "Patīk" mūsu "Facebook" lapai un pastāstiet par mums arī saviem draugiem!

ŠADE - tagad kopā ar Jums arī "Facebook" tīklā! 

   

INOA. Revolucionāra tehnoloģija matu krāsošanā.  Lasīt tālāk...

Piedāvājam mūsu klientiem šīs sezonas atklājumu - INOA. Šīs jaunās matu krāsošanas tehnoloģijas pamatā ir ODS (Oil Delivery System) - tā ir uz eļļas bāzes veidota transportvielu sistēma, kas nodrošina optimālu krāsvielu efektivitāti un palīdz saglabāt matu virsmas dabisko aizsargslāni. Ar katru matu krāsošanas reizi mati tiek aizvien labāk aizsargāti. Rezultāts - tiek iegūta fascinējoši mirdzoša, izcili vienmērīga un neparasti ilgnoturīga matu krāsa.

Lasīt tālāk...

   

Salons ŠADE piedāvā jaunu un neticami efektīvu procedūru – matu iztaisnošanu ar keratīnu Marcia Teixeira Keratin Tratment!Lasīt tālāk...

Šī innovatīvā, unikālā processa rezultātā tiek atjaunota un uzlabota matu struktūra, padarot tos elastīgus, piešķirot spīdumu un izlīdzinot sprogas uz laiku līdz pat 4 mēnešiem. Keratīns ir klasisks biopolimērs, galvenā proteīnus veidojošā sastāvdaļa mūsu matos un nagos. Keratīnā ir ļoti augsts aminoskābes – cistīna saturs, kura padara matus ļoti stiprus un īpaši elastīgus.

Lasīt tālāk...

   

Lasīt tālāk...

NANOMAX - procedūra Jūsu matu skaistumam un veselībai!

Pamatojoties uz  pedējiem zinātnes sasniegumiem nanotehnoloģiju jomā, radīts  unikāls, profesionāļiem domāts luksusa klases permanentās matu atjaunošanas līdzekļu klāsts NANOMAX, kurš piedāvā nanotehnoloģijas arī matu kopšanā, sagādājot klientiem to, ko viņi vēlas - mirdzošus, veselīgus un pakļāvīgus matus lieliskā stāvoklī.


Lasīt tālāk...