Salons ŠADE piedāvā jaunu un neticami efektīvu procedūru – matu iztaisnošanu ar keratīnu Marcia Teixeira Keratin Tratment!

Šī innovatīvā, unikālā processa rezultātā tiek atjaunota un uzlabota matu struktūra, padarot tos elastīgus, piešķirot spīdumu un izlīdzinot sprogas uz laiku līdz pat 4 mēnešiem. Keratīns ir klasisks biopolimērs, galvenā proteīnus veidojošā sastāvdaļa mūsu matos un nagos. Keratīnā ir ļoti augsts aminoskābes – cistīna saturs, kura padara matus ļoti stiprus un īpaši elastīgus. Unikālā preparāta Marcia Teixeira Keratin Tratment sastāva pamatā ir sintezēts, tīrs keratīns, kas papildināts ar savienots ar subtropu Amazones krastos augošo eksotisko augu un augļu ekstraktiem, rezultātā iegūstot jaunu, unikālu un patiesi efektīvu matu iztaisnošanas un intensīvas kopšanas sistēmu.

Keratin Treatment ir universāls līdzeklis un tas ir droši izmantojams jebkura tipa matiem – sausiem, taisniem, sprogainiem, novajinātiem, krāsotiem matiem, specifiskiem etniskiem, kā ari veseliem un ķīmiski neapstradātiem matiem. Ikvienā gadījumā procedūras rezultāts būs stipri, spīdīgi, elastīgi, taisni un pakļāvīgi mati. Šis process neietver mata laušanu vai struktūras maiņu – Keratin Treatment preparāta pH līmenis atbilst normālam paša mata pH līmenim, tādēļ apstrādes gaitā mats netiek bojāts un pilnība saglabā savu struktūru un integritāti.

Kā tas darbojas?   Keratīna noturība un spēks aizsargā un uzlabo matu gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Šī unikālā biopolimēra sastāvdaļa ir gandrīz „mata šķidrā forma”, kas maigi saplūst ar matiem, palīdzot atjaunot laika gaitā un apkārtējās vides ietekmes rezultātā bojāto struktūru. Mazās keratīna biopolimēra molekulas nonāk zem matu kutikulas un iesūcas mata stiebrā, no iekšpuses uzlabojot tā kvalitāti. Keratīns aizpilda brīvās vietas starp kutikulu un mata iekšējo stiebru un pēc tam tiek nostiprināts mata iekšējā struktūrā ar īpašu, karstu matu taisnotāju. Procedūras rezultātā mati kļūst stipri, elastīgi, spīdīgi, taisni un paklausīgi. Efekts saglabājas ilgstoši – no 2 līdz 4 mēnešiem, un tikai pēc tam preparāts sāk pakāpeniski izmazgāties, matiem lēni atgūstot iepriekšējo dabisko struktūru, kas viennozīmīgi apstiprina veiktās procedūras absolūto nekaitīgumu.

Mēs Jūs gaidām!