NANOMAX - procedūra Jūsu matu skaistumam un veselībai!

Pamatojoties uz  pedējiem zinātnes sasniegumiem nanotehnoloģiju jomā, radīts  unikāls, profesionāļiem domāts luksusa klases permanentās matu atjaunošanas līdzekļu klāsts NANOMAX, kurš piedāvā nanotehnoloģijas arī matu kopšanā, sagādājot klientiem to, ko viņi vēlas - mirdzošus, veselīgus un pakļāvīgus matus lieliskā stāvoklī.


Nanomolekulāros proteīnus saturošie NANOMAX produkti tiek elektroniski izsmidzināti un aerosola veidā iesukāti matos, tos permanenti atjaunojot un piešķirot tiem lielisku mirdzumu. NANOMAX preparāti ir nanoemulsijas, kas pārvēršas nanomolekulu mākonītī. Sīkajām daļiņām nanomolekulārajā aerosolā  piemīt ļoti liela iespiešanās spēja. Pateicoties savam mazajam izmēram, tās iekļūst bojātajā matā pa tā virsmas bojājumiem, nodrošinot mata atjaunošanos par 90%.

Salonā ŠADE piedāvājam visu veidu NANOMAX procedūras:

RESXTOR - Arkārtīgi efektīvs NANOMAX produkts, kurš vienlaicīgi atjauno mata keratīna struktūru, gan mitrina to. Preparāts nodrošina efekta sasniegšanu maksimāli īsā laikā – jau no 1 procedūras. Paredzēts sausiem, bojātiem matiem.

3D SHINE - Rada noturīgu, neticamu spīdumu, padara matus zīdainus un frizūrai piešķr apjomu un  dzīvīgumu. Paredzēts normāliem un bieziem matiem.

3D SHINE FINE HAIR - Padara matus spīdīgus un zīdainus, piesķir matu sakārtojumam apjomu un dzīvīgumu. Rada papildus apjomu pie matu saknēm smalkiem, viegliem matiem. Paredzēts smalkiem, plāniem matiem ar nepietiekošu kuplumu.

COLOUR LOCK - Paredzēts krāsu pigmenta aizsardzībai pret nomazgāšanos. Tiek pielietots uzreiz pēc matu krāsošanas. Sekmē matu krāsas vienmērīgumu. Mitrina un kondicionē matus un rada brīnišķīgu spīdumu.

INTENSIVE - Paredzēts matiem, kas bojāti siltuma, taisnošanas vai apkārtējās vides ietekmē, kā arī matiem, kas nedaudz cietuši ķīmisko procesu rezultātā. Procedūras gaitā  matiem tiek atjaunota struktūra, atgriežas elastība, stiprība un apjoms.

REPAIR - Paredzēts stipri bojātiem vai dabiski trausliem un lūstošiem matiem. Pēc procedūras mati kļūst stipri, elastīgi un zīdaini, tiek atjaunota to struktūra un mati ir taisni un mirdzoši.

HYDRATE - Paredzēts visu tipu matiem, it īpaši sausiem, atūdeņotiem, ar noslieci uz savelšanos. Preparāts dziļi mitrina matus, padarot tos dzīvus, elastīgus, zīdainus un mirdzošus.

Lai pierakstītos uz NANOMAX procedūru, lūdzu zvaniet ŠADE salonu administratoriem!