Sveicināti skaistumkopšanas salonos ŠADE!

ŠADE vārds rīdziniekiem ir pazīstams jau kopš 1997. gada, kad durvis vēra pirmais no mūsu saloniem - Lačplēša ielā 22. Laika gaitā tam pievienojušies arī saloni Matīsa ielā 14 un Vīlandes ielā 5.

Stilīgi un profesionāli - tā pavisam īsos vārdos var raksturot ŠADE koncepciju. Salonu skaistais interjers un mājīgā gaisotne, augsti kvalificētie meistari, induviduāla pieeja katram klientam un viņa vēlmēm - šie ir iemesli, kādēļ ŠADE izpelnījies apmeklētāju atzinību.

Ļoti priecājamies, ka šajā  steigas laikmetā mūsu klienti uz ŠADE dodas ne tikai veikt izvēlētās skaistumkopšanas procedūras. Saloni daudziem ir kļuvuši par lielisku vietu, kur satikt draugus un iepazīties ar interesantiem cilvēkiem, nesteidzīgi patērzēt pie kafijas tases un paklausīties patīkamu mūziku.

ŠADE augstais apkalpošanas līmenis, mūsdienīgais salonu aprīkojums un jaunākās tehnoloģijas, labākā profesionālā kosmētika, un protams - profesionālie un radošie meistari  - tas viss palīdzēs Jums patiesi izbaudīt skaistumkopšanas procedūras un gūt gandarījumu par rezultātu!

Esam priecīgi pavēstīt, ka tagad ŠADE jaunumi ir pieejami arī pasaule lielākajā sociālajā tīklā - "Facebook"! Laipni lūdzam mūsu lapā!